• 13.jpg
  • 29.jpg
  • 24.jpg
  • 8.jpg
  • 27.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 7.jpg
  • 4.jpg
  • 26.jpg
  • 15.jpg
  • 10.jpg
  • 6.jpg
  • 28.jpg
  • 21.jpg
  • 22.jpg
  • 20.jpg
  • 12.jpg
  • 18.jpg
  • 17.jpg
  • 30.jpg
  • 14.jpg
  • 5.jpg
  • 16.jpg
  • 11.jpg
  • 2.jpg
  • 9.jpg
  • 19.jpg
  • 25.jpg
  • 23.jpg

FOGADÓÓRA

Fogadó óra terembeosztás

2018. március 21. szerda 17:30-19:00

 

 

Pintér Károlyné

igazgatói iroda- egészségügyi tárgyak

Meskóné Sütő Ágnes

igazgató-helyettesi iroda- matematika

Zaja Roland

gyak.okt. vez iroda- szociális tárgyak

 

F1 terem

Király Csaba

matematika, fizika

Bede Éva

matematika, kémia

Horváth Szitás Gabriella

matematika

 

 

F2 terem

Vörös Tamás

matematika, fizika

Juhász Judit

matematika, földtudományi alapismeretek

Adorján Gábor

testnevelés

Bátyai Lászlóné

testnevelés

 

 

F3 terem

Ser Hajnalka

Környezetvédelmi tantárgyak

Sipos Gábor

Informatika, környezetvédelmi tantárgyak

Omaszta Sándor

Környezetvédelmi tantárgyak

 

 

I/1. terem

Dr. Bernscherer Györgyné

Kommunikáció, Személyiségfejlesztés, Kórtan, Mikrobiológia, Akadályozott ember gondozása, Anatómia, Prevenció

Ferenc Melinda

Személyiségfejlesztés, Anatómia, Kommunikáció, Mikrobiológia, Ápolási beavatkozások, Diagnosztika, Prevenció

Dudinszkyné Szecsei Judit

Kórtan, Belgyógyászat, Ápolástudomány, Gyógyszertan, Sebészet, Elsősegély, Diagnosztika, Anatómia,Betegmegfigyelés, Népegészségügy, Akadályozott ember ápolása, Terápiás alapismeretek

 

 

 

I/2. terem

Dr. Gosztoláné Dócs Amanda

Kommunikáció, Népegészségügy,Egészségügyi alapismeretek, Pedagógia, Pszichológia, Ápolási beavatkozások, Tanulástechnika, Betegmegfigyelés, Diagnosztika, Akadályozott ember ápolása, Terápiás alapismeretek

Lipót Mária Anna

Személyiségfejlesztés, Anatómia, Ápolási beavatkozások, Mikrobiológia, Egészséges ember gondozása, Betegmegfigyelés, kommunikáció, Prevenció

Mizsei Viktória

Elsősegély, Ápolástudomány,Latin, Ápolási beavatkozás, Anatómia, Betegmegfigyelés, Diagnosztika

 

 

I/3. terem

Vargáné Bakk Irén

angol

Farkas Ildikó

angol

Majorné Bíró Éva

angol

 

 

I/4. terem

Khreishi Sawsan Aida

angol

Hrncsjár Ágota

angol

Darvassy Zsuzsanna

német

 

 


II/1. terem

Diószegi Andrea

Egészségügyi szakmai tárgyak

Pálmai Andrea

Gyermekotthoni feladatok, Pszichológia, szakmai készségfejlesztés, Gyógypedagógiai alapismeretek, Tanulástechnika, Társadalmi és szociálpolitikai ismeretek, Mentálhigiéne,Gyermekvédelem, Pszichológia és pedagógia

 

 

II/2. terem

Horváthné Kászon Ilona

magyar nyelv, irodalom, történelem

Varró Zsuzsanna

magyar nyelv, irodalom

Törőcsik István

magyar nyelv, irodalom, német

 

 

II/3. terem

Tötösné Gados Zsuzsanna

történelem

Gombkötő Csaba

magyar nyelv, irodalom

Rajczi Emil

történelem

 

II/4. terem

Csabáné Lőz Erika

Komplex természettudomány, Földrajz, Szociális szakmacsoportos tárgyak

Fehér Gabriella

Biológia

Tromposch József

Biológia

 

 

Weboldalunkat jelenleg 5 látogató böngészi.

A látogatók száma:

ma:0
tegnap:241
ezen a héten: 1130
ebben a hónapban: 3541
2018. április 21. Szombat
Konrád

 
A Nap kel 05:47-kor,
nyugszik 19:51-kor.

Holnap
Csilla, Noémi
napja lesz.