• 30.jpg
  • 1.jpg
  • 16.jpg
  • 10.jpg
  • 15.jpg
  • 11.jpg
  • 23.jpg
  • 26.jpg
  • 4.jpg
  • 9.jpg
  • 2.jpg
  • 20.jpg
  • 5.jpg
  • 13.jpg
  • 28.jpg
  • 22.jpg
  • 14.jpg
  • 3.jpg
  • 7.jpg
  • 24.jpg
  • 12.jpg
  • 19.jpg
  • 6.jpg
  • 17.jpg
  • 21.jpg
  • 8.jpg
  • 18.jpg
  • 29.jpg
  • 25.jpg
  • 27.jpg

 

TANÁROK FOGADÓ ÓRÁJA 2018-2019
 

Kérjük a kedves Szülőket, hogy legyenek tekintettel egymásra, és ha egy pedagógussal hosszasabban kívánnak beszélgetni, kérjenek tőle külön időpontot! Előzetes egyeztetés: E-mail-ben!

 
Név Osztályfőnök Nap Időpont
Bak Rita   Hétfő 4. óra
Bede Éva   Telefonon előre egyeztetett időpontban
Dr. Bernscherer Györgyné   Csütörtök 5. óra
Deme Nándor   Szerda 5. óra
Dudinszkyné Szecsei Judit Klára   Telefonon előre egyeztetett időpontban
Duló Attiláné      
Farkas Ildikó   Csütörtök 3. óra
Ferenc Melinda  

Telefonon előre egyeztetett időpontban

Frindt Andrea      
Gombkötő Csaba József 11.E Hétfő 4. óra
Dr. Gosztoláné Dócs Amanda Éva 9.B Szerda 6. óra
Hegedűs József   Péntek 3. óra
Horváth Szitás Gabriella 11.B Kedd 2. óra
Horváth Szitás Gabriella   Szerda 4. óra
Horváthné Kászon Ilona   Csütörtök 2. óra
Dr Juhász Ágnes      
Juhász Judit 12.C Hétfő 4. óra
Kanócz Richárd   Kedd 6. óra
Kávai Bettina      
Dr Kellner Viola Zsuzsanna      
Dr Konderák Judit      
Lipót Mária Anna 10.B Csütörtök 4. óra
Lőz Erika Mária 11.C Szerda 1. óra
Majorné Biró Éva Magdolna   Csütörtök 3.-4. óra
Makai-Toldi Zoltán 2/14G Kedd 3. óra
Mándiné Bod Csilla Emese 12. B Péntek 5-6. óra
Máthé Andrea      
Dr Mayer Aliz      
Mizsei Viktória Titanilla 12.D Hétfő 3. óra
Molnár Beatrix      
Dr Mózes Julianna      
Omaszta Sándor   A hónap 1 Hétfője 7.óra
Pálmai Andrea 10.C Szerda 14-15 óra
Péntek Judit      
Pintér Károlyné   H-K-Sz 9:45-10:00
Radácsi Zsuzsanna      
Rajczi Emil 11.A Hétfő 13:00
Rajczi Emil   Kedd 10:00
Süveges Éva   Szerda 3. óra
Szabados Mária   Szerda 2. óra
Szabó Zoltán   Péntek 6. óra
Szászné Bundy Erzsébet      
Szendrényiné Dr. Barna T. Katalin      
Dr Tiszlavicz Zoltán László      
Tonte Jolianna   Szerda 7. óra
Törőcsik István   Péntek 1. óra
Tötösné Gados Zsuzsanna   Szerda 7. óra
Tromposch József   Szerda 4. óra
Vargáné Bakk Irén   Hétfő 6. óra
Varró Zsuzsanna Amália      
Vörös Tamás   Hétfő 2. óra
Zaja Roland   Telefonon előre egyeztetett időpontban
Zsár László   Hétfő 15:00-16:00
       
       

 

CSENGETÉSI REND

1. 8.05   –   8.50
2. 9.00   –   9.45
3. 10.00 – 10.45
4. 11.00 – 11.45
5. 12.00 – 12.45
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35

 

Weboldalunkat jelenleg 41 látogató böngészi.

A látogatók száma:

ma:5
tegnap:136
ezen a héten: 5
ebben a hónapban: 1370
2018. december 10. Hétfő
Judit, Loretta

 
A Nap kel 07:27-kor,
nyugszik 16:00-kor.

Holnap
Árpád
napja lesz.