• 5.jpg
  • 14.jpg
  • 20.jpg
  • 11.jpg
  • 23.jpg
  • 30.jpg
  • 25.jpg
  • 7.jpg
  • 17.jpg
  • 6.jpg
  • 18.jpg
  • 16.jpg
  • 8.jpg
  • 12.jpg
  • 28.jpg
  • 4.jpg
  • 2.jpg
  • 22.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 21.jpg
  • 19.jpg
  • 24.jpg
  • 13.jpg
  • 26.jpg
  • 15.jpg
  • 27.jpg
  • 29.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

 

SZÉTV - EGÉSZSÉGÜGYI

A Szakmacsoportos szakmai előkészítő érettségi tantárgyak versenyének (SZÉTV) országos döntőjébe Egészségügyi alapismeretek vizsgatárgyból két tanulónk jutott be:

1. helyen: Ottucsák Kristóf 13. D
9. helyen: Tivadar Alexandra 12. A

  

 

Gratulálunk a kiváló eredményhez! Csak így tovább!

 Az országos döntőbe jutott versenyzők táblázatát itt tekinthetik meg:

Helyezés

Név

Intézmény

Város

Eredmény %

1.

Ottucsák Kristóf

Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola

Budapest

90

2.

Farkas Enikő

Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Nyíregyháza

87

3.

Bártfai Bianka Éva

Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola

Miskolc

86

4.

Maschler Viktória

Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Sopron

85

5.

Papp Attila

Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Nyíregyháza

84

6.

Csatlós Krisztina

Békéscsabai Szent-Györgyi Albert Gimnázium, szakközépiskola és kollégium

Békéscsaba

83

7.

Molnár Petra

Boros Sámuel Szakközépiskola, Szakiskola

Szentes

80

8.

Molnár Fanni Zsófia

Dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola, Kollégium

Dunaújváros

79

9.

Tivadar Alexandra

Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola

Budapest

78

10.

Sipos Bence

Kecskeméti Humán Szakképző Iskola Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Szakközépiskola és Szakiskolája

Kecskemét

77

11.

Farkas Krisztina

Dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola, Kollégium

Dunaújváros

77

12.

Kiss Letícia

Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Nyíregyháza

77

13.

Sólyom Alexandra

Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Nyíregyháza

77

14.

Ábrahám Kincső

Szegedi Szolgáltatási Szakképző Iskola Kossuth Zsuzsanna Tagintézménye

Szeged

76

15.

Vági Viktória

Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Sopron

76

16.

Bögyös Bettina

Szent László Szakképző Iskola Egészségügyi-Szociális Szakképző Tagintézménye

Szekszárd

76

17.

Varjas Anna Mária

Dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola, Kollégium

Dunaújváros

76

18.

Bukta Evelin

Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Nyíregyháza

76

19.

Mátéfi Laura

Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola

Esztergom

75

20.

Jauch Melinda

Szent László Szakképző Iskola Egészségügyi-Szociális Szakképző Tagintézménye

Szekszárd

75

21.

Czubor Barbara

Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola

Miskolc

75

22.

Petrus Nóra

Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Nyíregyháza

75

23.

Farkas Anett

Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Nyíregyháza

75

24.

Kiss Zsuzsanna Anikó

Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola

Miskolc

74

25.

Kozák Dóra

Boros Sámuel Szakközépiskola, Szakiskola

Szentes

74

26.

Tóth Regina

Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Nyíregyháza

74

27.

Kulcsár Anett

Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Sopron

73

28.

Holp Julianna

Deák Ferenc és Széchenyi István Szakközépiskola és Szakiskola

Zalaegerszeg

73

29.

Kalmár Evelin

Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola

Sopron

73

30.

Veres Anikó

Kanizsay Dorottya Egészségügyi Szakképző Iskola

Budapest

73

31.

Sipka Angelika

Boros Sámuel Szakközépiskola, Szakiskola

Szentes

73

32.

Szabó Zsanett

Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium

Nyíregyháza

73

 

A teljes lista megtekinthető:  itt.

 
 

 

Oldalainkat 132 vendég és 0 tag böngészi

A látogatók száma:

ma:88
tegnap:80
ezen a héten: 88
ebben a hónapban: 237
2020. augusztus 3. Hétfő
Hermina, Kira

 
A Nap kel 05:29-kor,
nyugszik 20:24-kor.

Holnap
Domonkos, Dominika
napja lesz.